Společnost LG rozjíždí v Americe marketingovou akci na Wallpaper TV, takže ji teď moji oblíbení techno-vlogeři rozbalují a hodnotí. Já sdílím názor Lewise z kanálu Unbox Therapy. Když jsem viděl, co z té ultra tlusté krabice vybalil, tak jsem také dostal technologický orgasmus, neboli nerdgasmus.

A abych nekřivdil Linusovi, pánovi z úvodního obrázku tohoto příspěvku, tak se podívejte i na jeho vlog na naprosto stejné téma:

Zatímco první video je čiré nadšení z nové televize, to druhé nadchne každého vlastníka šroubováku s otázkou – Jak já to vlastně přidělám na stěnu?

Na druhém videu je krásně vidět, že na stěnu nainstalujete malinkou „kolébku“ do které se neuvěřitelně tenká televize nasadí pomocí magnetů.

Ve zmíněných videích dneska u mě vítězí Linus, protože s televizí dělá přesně to, co já. Hraje si s ní do omrzení a předvádí, že televize zvládne i ultra HD rozlišení 8K. A abyste všechno mohli připojit, dostanete k televizi základnu, co slouží jako zvukový výstup a nabízí všechna nutná připojení – od HDMI po USB vše v jedné krabičce.

Nad zvukem se zase rozplývá Lewis a jasně ukazuje, že tahle hračka samozřejmě patří do rodiny „Smart“, takže vám v zásadě stačí jenom Wi-Fi připojení a můžete se koukat na své oblíbené technologické vlogy na super tenké televizi.

Po shlédnutí obou videí u mě vyvstává jedna jediná otázka: Jak přesvědčím svoji drahou polovičku o tom, že děsně nutně potřebujeme novou televizi? 🙂