Michael Fisher zveřejnil video recenzi na nový druh doopravdy nositelné technologie. Jedná se o denim bundu značky Levi’s co se jmenuje Project Jacquard.

A co ta bunda vlastně umí? Jak Michael trefně říká, celkem nic moc. Její „chytrost“ spočívá v tom, že máte na levém zápěstí všitý, no v zásadě touchpad, kterým můžete posílat přes bluetooth příkazy svému telefonu.

Jako koncept to vypadá hezky, ale nejhorší nevýhodou dané bundy je, že doporučené množství praní je maximálně deset cyklů za celou dobu používání dané chytré bundy. Tedy, rozhodně nic pro mě, protože já se stihnu ukecat desetkrát za den 🙂

Když přidáme fakt, že obdobně vypadající „hloupou“ denim bundu koupíte v USA za polovic, tak tahle bunda vypadá fakt nedopečeně. A to i přes to, že její vývoj byl oznámen již přede dvěma lety.

Zatím je tahle bunda projekt pro opravdové technologické nadšence, co by chtěli mít ve svém životě jenom vše chytré. Ale co já vím, třeba se za deset let budu chlubit tím, kolik megapixelů má moje nejnovější bunda 😉